ROŚLINNE WARSZTATY!

Hej kochani!

Na maksa się cieszę, że ruszam z turą ROŚLINNYCH WARSZTATÓW!

A najwiecej głosów zawsze podczas głosowania było na te 3 miasta, wiec oto ruszamy z tym projektem!

Całą roślinną imprezę (jako że nadchodzi jesień, o mamo już dynia na straganach!) rozpoczynamy z wielkim hukiem w Poznaniu, wykonamy tam ciasta z jesienną nutą! Będzie dużo owoców, aromatyczne przyprawy, ciepła kawa i herbata, rozmowy.

W następnej kolejności będą warsztaty słodko- słone (bardzo chcieliście i z moich ankiet wynika, że lubicie przepisy na słono!) pokażę wam na warsztatach, że kuchnia roślinna w wersji słonej jest równie pyszna, wyjątkowa i ekspresowa!

W Warszawie czeka na nas… coś słodkiego! Ciasteczka, batoniki, rogaliki. To co słodkie, w wersji na raz! Nauczymy się podczas tych warsztatów jak zrobić pyszne i zdrowe wersje popularnych sklepowych batoników. Wypijemy gorącą czekoladę i rozsiądziemy się na pogaduchach.

Chciałabym wam powiedzieć jedno: warsztaty nie odbędą się bez WAS!

Dlaczego tylko 10 miejsc?

Zależy mi na tym aby każdy podczas warsztatów czuł się komfortowo, spokojnie, rodzinnie i abym każdemu mogła poświecić dużo swojej uwagi i rozmowy.

Atmosfera będzie kameralna, każdy ma się na warsztatach czuć wyjątkowo!

Cena warsztatów fakt, zmieniła się. Ze względu na prośby od osób które nie tolerują glutenu i są cukrzykami. Z myślą o tym aby każdy mógł spróbować wszystkiego, chce aby warsztaty były właśnie takie.

Dostałam też wiadomość od studiów, które podały ostateczne ceny wynajmu. Mam nadzieję że zrozumiecie i nie będzie to przeszkodą abyśmy się spotkali.

Warsztaty robię z główną myślą aby Was poznać i mieć z tego mega zabawę razem z Wami podczas naszej wspólnej pasji- gotowania!

.

.

.

zapisy przyjmuję przez Dm lub najlepiej na maila KRUPSKAA.NATALIA@GMAIL.COM 😊

Po opłaceniu warsztatów wysyłam oficjalne, elektroniczne zaproszenia z namiarami studiów kulinarnych❤️

.

.

.

.

Mam nadzieję, że zbierzemy zgrane ekipy, warsztaty się odbędą i podczas gotowania będziemy się świetnie bawili! Uściski!

Natalia 😊

.

.

.

.

.

Leave a Reply